دسته بندی محصولات

بازی LEGO The Hobbit رایگان شد

بازی LEGO The Hobbit رایگان شد

بازی LEGO The Hobbit رایگان شد که در استیم با قیمت 24 تومان فروخته می‌شود امروز برای مدتی در یکی از سایت های معتبر فروش گیم به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید به راحتی با کلیک بر روی نام بازی LEGO The Hobbit یا با کلیک بر روی لینکی که در آخر پست قرار دارد به سایت مربوطه منتقل شوید و بعد از ثبت نام بازی را به طور رایگان دریافت کنید و از بازی کردن آنلاین آن همراه با دوستان خود لذت ببرید.

بازی LEGO The Hobbit لگو هابیت یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط Travellers Tales طراحی و ساخته شده و به تازگی کمپانی مشهور Warner Bros. Interactive Entertainment آن را برای پلتفرم PC به بازار عرضه کرده است . بازی داستان سری فیلم های هابیت به کارگردانی Peter Jackson پیتر جکسون را روایت می کند و بیشتر بر روی اتفاقات نسخه های An Unexpected Journey و The Desolation of Smaug متمرکز شده است . بازی این امکان را به شما می دهد تا کنترل شخصیت های مختلفی از جمله Bilbo Baggins , Gandalf the Grey و Thorin Oakenshield که هرکدام دارای ویژگی ها و توانایی های منحصر به فردی هستند را در دست بگیرد و ماموریت های خود را پشت سر بگذارد .

تمام صحنه های فیلم به بهترین صورت ممکن شبیه سازی شده اند و مکان هایی از جمله Bag End , Hobbiton , The Misty Mountains , Goblin-town , Mirkwood , Lake-Town , Dol Guldur , Rivendell و The Lonely Mountain در بازی وجود دارد . بازی این اجازه را به پلیر می دهد تا برای به دست آوردن سنگ های معدنی به یک معدنچی تبدیل گردد همچنین غارت از دشمنان , قدرتمند ساختن آیتم های جادو و به وجود آوردن ساختارهای جدید لگو تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی است . تمام هدف بازی رسیدن به پادشاهی Erebor است پس تمام حواس خود را برای رسیدن به آن , معطوف بازی کنید. شما عزیزان می‌توانید با خرید بازی LEGO The Hobbit با دوستان خود به صورت مولتی پلیر و آنلاین بازی کنید و لذت ببرید. (متن از دانلود فارسی)

 لینک دریافت بازی : https://goo.gl/Pi5VpW

درباره نویسنده