فرم تماس با ما
  • انواع فایل های مجاز : jpg, png.

ارسال اطلاعات اکانت

ارسال اطلاعات اکانت
  • لطفا نام کاربری را وارد کنین
  • لطفا پسورد اکانت خود را وارد کنید
  • لینک محصول مورد نظر
  • در صورت خرید از استیم لطفا اگر کد امنیتی روی اکانت شما هست را توسط استیم گارد موبایل یک کد 30 تایی بگیرید و 1 عدد از کد ها را وارد کنید و یا با پشتیبانی تماس بگیرید

.

.

.

.

.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما

.
.
.
.

پاسخ: شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.
در انتهای هر ایمیل درج شده ” چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید ” شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.
برای تغییر ایمیل یا اصلاح کد ملی با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به amirbadboy1392.ag@gmail.com ایمیل بزنید.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

پاسخ: شما به راحتی میتوانید  در سایت ثبت نام کنید و  در زمان ثبت نام  گزینه میخواهم یک فروشنده باشم را تیک بزنید،در صورتی که قبلا جز کاربران بوده اید از قسمت سوالات متداول   فرم ارتباط را پر کرده و یا از طریق تلگرام با ما در تماس باشید تا به شما دسترسی فروشندگی  داده شود
*توجه***توجه*
کاربران  محترم  محصول شما نیاز به تایید از سمت پشتیبانی سایت را دارد شما باید  در زمان گذاشتن  محصول خود دقت کنید حتما و حتما محصول شما در دسته بندی پست های کاربران در زیر شاخه   مخصوص باشد در غیر این صورت محصول شما  تایید نمیشود 

پاسخ: بله، محصول شما پس از تایید پشتیبان سایت در بخش محصولات کاربران و  بخش  نوار محصولات کاربران قابل مشاهده میباشد

پاسخ:

سپس اگر بازی خریداری شده به صورت استیم گیفت باشد یوزر و پسورد اکانتتان را به ما می دهید و ما بازی را برایتان در اکانتتان فعال می کنیم (❓چرا ما باید فعال کنیم؟ چون مشکلی در فعال سازی بازی به وجود نیاید و ریجن اکانت با ریجن استیم گیفت یکی باشد و اگر مشکلی به وجود بیاید بتوانیم مشکل را حل کنیم). اما اگر بازی به صورت سی دی کی باشد ما کد را به شما می دهیم و خودتان می توانید آن را فعال سازی کنید یا اگر خواستید ما برایتان فعال می کنیم.

🛃از لحاظ امنیتی هم یوزر و پسورد شما هیچ جایی ذخیره نمی شود و شما می توانید پسوردتان را بعد از خرید عوض کنید پس دغدغه ای در این مورد نداشته باشید.

پاسخ: کارشناسان  فروشگاه ما سعی بر این دارد که همیشه نازل ترین قیمت را در کشور برای بازی ها به مشتری عرضه کند. در این راسته گروه ما به کمک ریجن بندی استیم قیمت ها را تا حد امکان پایین می‌آورد. که ریجن های معمول فروشگاهی ما روسیه، ترکیه و آرژانتین هستند که تمامی بازی های خریداری شده با زبان گلوبال و انگلیسی و منطقه آزاد خواهند بود. بعد از واریز مبلغ با مراجعه به پشتیبانی تلگرام، همکاران ما این فرایند را به طور کامل و دقیق برای شما انجام خواهند داد و بازی را فعال میکنند.

پاسخ: اکثرا تمامی کالا ها به دلیل این که به صورت  دیجیتالی تحویل داده میشود   موجود هستن فقط کافیست که با پشتیبانی در تماس باشید فقط  زمان هایی هست که  محصولات با تخفیف چشم گیر در سایت قرار میگیرند که  مربوط به مناسبت هایی است که  شرکت های فروش گیم مثل استیم تخفیف  میزنند و در آن زمان هست که محصولات با قیمت پایین تر ارائه میشود