دسته بندی محصولات

بازی Conan Exiles در Epic Games رایگان شد

بازی Conan Exiles در Epic Games رایگان شد

بازی Conan Exiles در Epic Games رایگان شد یک گیم محبوب در استیم می‌باشد که کاربران زیادی این بازی را خریداری کرده اند تا بتوانند با دوستان خود به صورت مولتی پلیر و آنلاین بازی کنند. قیمت این عنوان در استیم 146 هزار تومان است که ارزش خرید را هم دارد. اما خبر خوش در مورد این بازی این است که فروشگاه Epic Games آن را به مدت محدود در لانچر خود رایگان کرده است شما عزیزان می‌توانید با کلیک بروی نام بازی در همینجا Conan Exiles و همینطور لینکی که در آخر مطلب وجود دارد با وصل شدن به قند شکن بازی را به اکانت اپیک خود اضافه کنید و لذت ببرید.

Conan Exiles یک بازی محیط باز سبک بقا است که وقایع آن در سرزمین کنان بربر رخ می‌دهد. شما یک تبعیدی هستید و باید در سرزمین‌های بی آب و علف منطقه اشاره شده برای نجات و بقای خود هر کاری را انجام دهید؛ جایی که ضعیف همیشه خرد می‌شود و تنها قدرتمند می‌تواند زندگی کند. این دنیا را نابود کرده و از نو بسازید. می‌توانید این کار را تنها یا با کمک هم پیمانان خود به صورت چند نفره آنلاین انجام دهید. دانلود بازی Conan Exiles یک سند باکس تهی نیست. این دنیایی پر از تاریخ و گذشته است که شما باید آن‌ها را کشف کرده و از دانش و رازهایی که در این دنیا موجود است به نفع خود استفاده کنید.

بیابان‌ جایی است که داستان اصلی و ماجراجویی‌های بازی Conan Exiles از آن شروع می‌شود. زمانی که به طرز ناگهانی از گروه و همراهان خود جدا می‌شوید باید به فکر صرفه‌جویی در مصرف منابع باشید زیرا که این منابع باید در طی پروسه‌های ساخت و ساز ابزار و یک پناه‌گاه برای دفاع از خود در مقابل عناصر مختلف درون بازی،‌ نیز استفاده شوند. تبعیدیان ماجراجو می‌توانند با استفاده از فرهنگ‌های نسل قبلی خود به بقا بپردازند. البته در صورتی که بتوانند به سلامت این بیابان خشن و بی‌رحم را پشت سر بگذارند. قلعه‌ها و معابد موجود در این عنوان می‌توانند به اندازه کافی خطرناک باشند؛ البته در صورتی که خودتان را از قبل آماده نکرده باشید؛ اما علیرغم این موضوع می‌توانند شما را به حد باورنکردنی به ثروت فراوان برسانند. شما عزیزان می‌توانید با خرید بازی Conan Exiles با دوستان خود به صورت مولتی پلیر و آنلاین بازی کنید و لذت ببرید.

لینک دریافت رایگان بازی: https://goo.gl/2W1H2K

 

درباره نویسنده